J7 Prime 2 Akıllı Telefonu İçin Yeni Android Güncellemesi Çıktı

Ünlü akıllı telefon şirketlerinden Samsung, J7 Prime 2 akıllı telefonuna yeni bir güncelleme sundu. Bu güncelleme telefonun Oreo sürümüne yükselmesini sağlamakta.

Günümüzde özellikle akıllı telefon dünyasında teknoloji çok hızlı bir şekilde gelişmekte. Bu gelişime en fazla ayak uyduran markalardan biri ise kuşkusuz Samsung. Sürekli yeni akıllı telefon modelleriyle karşımıza çıkan Samsung, eski telefonları için de düzenli olarak güncellemeler sunmaya çalışıyor. J7 Prime 2 modeli bunun en belirgin örneklerinden biri.

Samsung, Galaxy J7 Prime 2 akıllı telefonunu Nougat sürümünden Oreo sürümüne yükseltmeyi planlıyordu ve nihayet bu konudaki eylemini gerçekleştirdi. Nougat 7.0 ile çalışan J7 Prime 2 güncellemeyle Oreo 8.0 sürümüne geçiş yaptı. Böylece Oreo işletim sisteminin sahip olduğu teknolojilerden yararlanabiliyor. Elbette şu an en güncel Android sürümünün Oreo olmadığını da hatırlatmak gerekiyor. Yayınlanan bu güncelleme de J7 Prime 2 için sunulan son büyük çaptaki güncelleme olabilir. Öte yandan Prime modeli için de 26 Ekim tarihinde yine Android yükseltmesinin yayınlanacağını belirtelim.

Paylaşılan J7 Prime 2 güncellemesi güvenlik konusunda da değişiklikler sağlıyor. Güncelleme Ekim ayı güvenlik yamalarını içerisinde barındırmakta ve aynı zamanda daha güncel bir Samsung Experience sağlamakta.