Galaxy C7 (2017) Tüm Özellikler

Akıllı telefon dünyası he geçen ay biraz daha canlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yaşanan amiral gemisi akıllı telefon yarışı sonrasında şimdi ise orta segment modeller için yeni bir yarış ortaya çıktı. İlk olarak LG’nin amiral gemisinin orta sınıfı modelleri, ardından Huawei’nin bu konuda adımlar derken son olarak HTC U11 Life modelinin geleceğini duyduk. Orta sınıf akıllı telefon pazarının bu şekilde canlanmaya başlamasıyla beraber, yarışa katılan markalardan biride Samsung oldu. Orta sınıf serilerde de kendisini göstermek isteyen marka, A sınıflarına ek olarak Galaxy C modellerini de bir bir piyasaya sürüyor. Teknoloji devinin bu noktada yeni akıllı telefonlarından birisi de Galaxy C7 (2017) serisi olacak. Şimdiden bilgileri ortaya çıkan telefonların özelliklerine geçelim.

Galaxy C7 (2017) İşlemcileri Değiştiriyor

Orta sınıfın yeni akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Galaxy C7 (2017) akıllı telefonlarının, ilk olarak işlemcileri fark yaratacak. Geekbench testlerinde ortaya çıkan gerçeğe göre bu seride Samsung kendi işlemcilerini kullanmayacak. Fiyat konusunda da diğer markalarla rekabet edebilme açısından Galaxy C7 (2017) modelinin içerisinde MediaTek Helio X20 işlemci modellerinin bulunacağı belirtiliyor. Tabii ki çok daha başarılı olacak olan işlemcilerin yanı sıra bellek teknolojisinde de bir değişim söz konusu. Orta sınıflarda çok fazla görmediğimiz 4 GB RAM bellek miktarı, telefonun performans açığını kapatacak detaylardan biri olarak gösteriliyor.

Galaxy C7 (2017)

Orta segment modelleri içerisinde kendisini kanıtlamak isteyen Samsung’un öne çıkan modellerinden biri olacak olan Galaxy C7 (2017) serisinin başka ne gibi özeliklere sahip olacağı konusunda ise tanıtımı beklemek gerekecek. Tüm performans testlerinin de Android 7.1.1 sürümüyle yürütüldüğü görülen akıllı telefonların, tanıtım tarihi de açıklanmış değil. Çoklu çekirdek performansında rakiplerinin önüne geçeceği konuşulan akıllı telefonların tanıtımı yapıldığında yeni model hakkında detaylı bilgileri sitemize ekleyeceğiz.

Ayrıca son bir not olarak hemen ekleyelim, Galaxy C7 (2017) modelinin diğer orta sınıfı Samsung ürünlerine göre fiyat konusunda daha başarılı olması bekleniyor. Yani fiyat konusunda da rekabetçi bir model görebiliriz.

Cevap bırakın