Galaxy Z Fold 3 Şarj Özellikleri Belli Oldu

Samsung’un heyecanla beklenen Galaxy Z Fold 3 telefonuna ilişkin şarj özellikleri belli oldu.

Akıllı telefon kategorisinde en popüler markalardan biri olan Samsung çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte olup yakın zamanda Galaxy Z Fold 3 akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şirket 2021 yılında Galaxy S21 serisi ile karşımıza çıkmasının yanında aynı zamanda orta segment için A serisi ve giriş segment için de M serisi cihazlarını çıkardı.

Samsung’un üzerinde çalıştığı Z Fold 3 akıllı telefonunun şarj özelliklerine ilişkin önemli bazı gelişmeler yaşandı. Bugün 3C sertifikası aldığı belirlenen akıllı telefon, sertifika listesine göre 25 W hızlı şarj desteği sunacak. Telefonun orjinal şarj adaptörü EP-TA800 model numarasına sahip ve bu adaptörün önceki nesle ait olan Fold 2 modeliyle aynı olduğunu söyleyebiliriz.

Telefonun işlemcisine ilişkin gelen bilgiler ise cihazda Snapdragon 888 yonga setine yer verildiğini ve S Pen desteğinin de olacağını gösterir nitelikte. Açılır vaziyette 7.5 inç boyutunda ince cam özelliğine sahip bir ekran yapısı kullandığı belirlenen akıllı telefon hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla gelişme meydana gelmesi bekleniyor.

Cevap bırakın