Samsung Galaxy Watch 4’e Yazılım Güncellemesi Geldi

Samsung’un Galaxy Watch 4 akıllı saatine yönelik olarak yazılım güncellemesi yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Teknoloji markalarından Samsung giyilebilir cihaz alanında da çalışmalarına devam etmekte olup, şirket Galaxy Watch 4 modeline yönelik olarak yeni bir güncellemeye yer verdi.

Samsung Galaxy Watch 4 modeli geçtiğimiz yılın Ağustos ayında dünya çapında piyasaya sürülmüştü ve akıllı saat için yeni bir güncelleme daha çıktı. Galaxy Watch 4 akıllı saati için yayınlanan güncelleme ile cihaz yeni sürüme kavuştu. Çıkan güncelleme R8x0XXU1FVD4 sürüm numarasına sahip olup güncellemenin dosya boyutu 100 MB ve ilk olarak Amerika’da yayılmaya başlandı. Dosya boyutu düşük olan güncellemeyi bu sayede kısa bir süre içerisinde uygulamanız mümkündür.

Galaxy Watch 4 akıllı saati günümüzde klasik ve normal olmak üzere iki fraklı sürüm halinde satılmaktadır. Yayınlanan bu güncelleme saatte güvenlik ve sistem kararlılığı yönünde değişiklikler sunmakta ve böylece daha güvenli ve modern bir kullanım mümkün hale gelmektedir. Dilerseniz güncellemenin Galaxy Wearable (Samsung Gear) uygulaması üzerinden gelip gelmediğini sorgulayabilirsiniz. Kademeli olarak yayınlanmakta olan güncellemenin kısa süre içerisinde tüm akıllı saatlere gelmesi bekleniyor. 

Cevap bırakın