Samsung Galaxy A54 Yeni Güncellemesini Aldı

Güney Kore merkezli teknoloji şirketlerinden Samsung, Galaxy A54 telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesine yer verdi. Detaylar haber içeriğimizde..

Telefon sektöründe popüler markalardan biri konumunda olan Samsung çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Samsung’un güncellemeler konusunda oldukça başarılı bir şirket olduğu biliniyor ve şirket şimdi yeni bir güncellemeyle gündeme gelmiş durumda.

Galaxy A54 güncelleme aldı

Orta segmentin popüler akıllı telefonlarından biri olarak kabul edilen Galaxy A54’e yönelik çıkan yeni yazılım güncellemesi pek çok iyileştirmeyi bünyesinde barındırıyor. Güncelleme Ekim 2023 güvenlik düzeltme ekini içeriyor. Güncelleme hem Google hem de Samsung tarafından açıklanmış olan pek çok güvenlik açığını kapatıyor. Aynı zamanda Galaxy A54 cihazının daha kararlı bir yazılıma sahip olmasına da imkan tanıyor.

Ekim ayı güncellemesini, dileyen kullanıcılar Ayarlar menüsünden sorgulayarak cihazlarına indirebiliyor. Bu arada Samsung markasının hali hazırda Galaxy A54 için bazı bölgelerde Android 14 / One UI 6.0 için beta programı başlattığını da belirtelim. Yayınlanan yazılım şu an açık beta olarak sunulmakta olup, daha iyi bir performans ve özellikle daha güvenli bir kullanım açısından güncellemenin uygulanması öneriliyor.

Cevap bırakın