Note 8 için Son Görüntüler Ortaya Çıktı

Samsung’un aranan amiral gemisi serilerinden biri olması beklenen Note 8 akıllı telefonlarının resmi tanıtım tarihi için beklenen açıklama sonunda gelmişti. Geçtiğimiz hafta içerisinde bu yaz kesin olarak tanıtılacağı açıklanan yeni akıllı telefon modelinin, ilk parti üretiminin de tamamlandığı belirtiliyor. Özellikle son birkaç gündür telefonların üretimlerinin tamamlandığını gösteren görsellerde paylaşılmıyor değil. Birkaç gün önce yapılan kasa fotoğrafları paylaşımından sonra şekillenen tasarım sonrasında bu kez ise akıllı telefonların ekran yüzünü gösteren görseller ortaya çıktı. Paylaşılan son görsellerde telefonların en net tasarım detayları da öğrenilmiş oldu.

Note 8 Tasarımı Nasıl?

İlk olarak Note 8 modelinin ekran kısmına dikkat çekmek gerekiyor. Ekran bölümünden tamamen geniş yüzey kullanımı yapmayı tercih ettiği görülen teknoloji devinin, parmak izi sensörlerinin bulunduğu bölümde dahil olmak üzere yeni bir yüze doğru ilerlediğini görüyoruz. Ön kısımda hiçbir parmak izi bölümü bulunmayan telefonların muhtemelen arka kısmında, kamera yanında parmak izi sensörlerinin bulunacağını göreceğiz.

Note 8

Bunun dışında yine sonsuz ekran teknolojisine sahip olan akıllı telefonların, çok daha ince ve çok daha kullanışlı olduğunu da söylemek gerek. Özellikle kavisli geniş ekranın akıllı kalem kullanımını da bir hayli olumlu etkileyeceği düşünülüyor. Ayrıca akıllı kalemin yerleşim yapılacağı bölüm konusunda da çok daha ince bir alan kullanıldığı görülüyor. Muhtemelen akıllı kalem kısmında da tasarım değişikliğine gidildiği görülüyor.

Galaxy Note 8 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Tüm bu detayların Ağustos sonuna doğru yapılacak olan tanıtımla beraber netlik kazanması bekleniyor. Telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusundaysa farklı iddialar var. Bir kısım kaynaklara göre Note 8 modelleri iPhone 8 akıllı telefonlarının tanıtılmasından sonra satışa çıkacak.

Diğer bir iddiaya göreyse yeni akıllı telefonların satışı Eylül ayının başında başlayacak ve iPhone 8 tanıtılmadan yeni akıllı telefonlar satışa çıkmış olacak. Şimdiden ilgi odağı olan yeni akıllı telefonların ne kadar ilgi göreceğini de yakın bir zamanda netlik kazanmış olacak.

 

Cevap bırakın