Galaxy M01 Android 10 Güncellemesi Aldı

Samsung Galaxy M01 akıllı telefonu Android 10 güncellemesini kazandı. İşte habere dair detaylar…

Akıllı telefonların donanımsal özelliklerinin yanında yazılımsal olarak sunulan destek de epey önem arz etmektedir. Bu doğrultuda bir telefonun güncellemeleri zamanında alması bir hayli mühimdir. Böylece cihaz güvenli ve güncel kalabilir.

Samsung’un akıllı telefon modellerinden Galaxy M01 için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Yayınlanan güncelleme telefonu son Android sürümü olan Android 10 versiyonuna kavuşturuyor. OneUI 2.1 sürümünü de beraberinde getiren güncelleme M017FXXU1BT15 sürüm numarasıyla kendisini gösteriyor.

Güvenlik güncellemesi de içeriyor

Yayınlanan güncellemenin içerisinde Eylül 2020 güvenlik yaması da barınmakta. Bu doğrultuda ayrı bir öneme sahip olduğunu söylemek mümkün. Kararlı sürüm olarak paylaşılan güncellemeyi telefonunuza ulaşır ulaşmaz edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Özelliklerini hatrılayalım

M01 akıllı telefonunda HD çözünürlükte 5.7 inç büyüklüğünde PLS LCD ekran yer alıyor. Snapdragon 439 yonga setine sahip olan telefon Adreno 505 grafik birimi kullanıyor. 3 GB RAM , 32 GB depolama alanına sahip olan telefonun harici hafıza kartı ise 256 GB’a kadar destek sunuyor. 4.000 mAh büyüklüğünde bataryası bulunmakta olan cihazın parmak izi okuyucusu ise fiziki olarak bulunmuyor.

Cevap bırakın