Google Haritalar iOS Uygulamasında Değişiklik Yapıldı

iOS işletim sistemini kullananlar için Google Haritalar iOS uygulaması güncellendi. Artık Google Haritalar’ı kullanırken restoran bekleme sürelerini de görebilirsiniz.

Günümüzde haritalar uygulamaları da epey gelişti ve birbirleri arasında yoğun bir rekabet yaşıyorlar. Google Haritalar da alanındaki en iddialı yazılımlardan biri. Sürekli geliştirilen Google Haritalar, giderek daha güzel özelliklere kavuşuyor.

Artık restoranları kullanırken restoranların yoğunluğu ile ilgili daha fazla bilgiye Google Haritalar üzerinden rahatlıkla erişebileceksiniz. Bir restoranda yemek yiyebilmek için ne kadar beklemeniz gerektiğine dair bilgiler grafiksel şema ile sizlere rapor edilecek. Böylece kararınızı ona göre verebileceksiniz.

Google Haritalar uygulamasında bulunan işlenmiş restoran sayısı da giderek arttırılıyor ve böylece neredeyse tüm restoranları Google Haritalar üzerinden detaylı olarak öğrenme imkanına sahip oluyorsunuz.

Google Haritalar’a eklenen yeni güncelleme bu özellikle de sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde metro girişleri gösterilmeye başlandı. Artık hangi metro girişini kullanmanız gerektiğiyle ilgili bilgi alabileceksiniz. Fakat bu maalesef İstanbul’u kapsamıyor. Bu özellik ülkemiz için eklenmemiş.