HP Soğutma Sistemli Kulaklık Satacak

Bilgisayar dünyasının önemli markalarından biri olan HP, termoelektrik soğutma sistemine sahip yeni kulaklığı ile geliyor. Bu ilginç ürün özellikle oyuncular için geliştiriliyor.

Kişisel bilgisayarlara günümüzde çok da fazla ihtiyaç duyulmuyor. İnsanlar eğer profesyonel değillerse yani iş gereği kullanmayacaklarsa günlük hayatta PC üzerinde yaptıkları tüm işleri telefonlar üzerinde de yapabiliyorlar. Bu yüzden bilgisayar kategorisine artık daha az ihtiyaç duyuluyor fakat bilgisayar alanını ayakta tutan çok büyük bir kitle bulunuyor: Oyuncular…

HP, bunu bildiği için oyunculara özel donanımlar geliştirmeye devam ediyor. Bu kez de soğutma sistemine sahip ilginç bir oyuncu kulaklığı ile geliyor. Söz konusu kulaklığın ismi Mindframe. Cihaz tasarım olarak bilindik Omen serisinden ödün vermiyor. Termoelektrik soğutma sistemine sahip olan kulaklık, böylece oyuncuların özellikle sıcak havalarda zor durumda kalmamasını sağlıyor.  Kulaklıkta yer alan bu sistem, kulaklığın sürekli serin kalmasına yardımcı olmakta ve en önemlisi fan gibi ses çıkarmamaktadır.

7.1 surround ses kalitesine sahip olan yeni Midframe, fiyat olarak çok yüksek olacak gibi duruyor. Gerek malzeme kalitesi gerekse özellikleri üst seviye olan kulaklığın tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor.