Instagram Uygulaması Bir Kez Daha Çöktü

Akıllı telefonların en yaygın uygulamalarından biri olan Instagram bir kez daha çöktü. Akış yenilemedi hatası meydana geldi.

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya adreslerinden biri olan Instagram, son zamanlarda sık sık çökme haberleri ile gündeme geliyor. Bu sabah da benzer bir durum gerçekleşti. Platform üzerinde akış yenilenemedi hataları meydana geldi.

Sorunla karşılaşan kullanıcılar soluğu sosyal medyada aldı. Pek çok kişi sorunu ile ilgili başlık açtı ve tepki gösterdi. Öte yandan Instagram Web akışında herhangi bir sorun olmadığı ifade edildi.

Sebebi aşırı yoğunluk olabilir

Alınan hataların, anlık çökmelerin sebebi Instagram uygulamasında bu sabah çok yoğun bir trafik oluşması olabilir. Çünkü bugün Türkiye büyük bir seçim yapıyor ve Türk kullanıcılar sabah saatlerinde bu seçimle ilgili çok fazla paylaşım yaptı.

Karşılaşılan hatanın giderilebilmesi için ise uygulanabilecek bazı yöntemler bulunuyor. Eğer akış yenilenemedi hatası ile karşılaşırsanız akıllı telefonunuzun Ayarlar ekranını açın ve Uygulamalar > Instagram yolunu takip edin. Ardından Depolama > Verileri Temizle komutlarını kullanın ve uygulamaya tekrar dönün. Sorununuz büyük olasılıkla çözülecektir.

Yöntemi uygulamanıza rağmen hatalar almaya devam ediyorsanız aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.