iOS 11 Beta 4 Geliştirici Sürümü Yayına Girdi

Android işletim sisteminden sonra mobil işletim sistemi alanında en çok kullanılan işletim sistemi olan iOS işletim sistemi için sürekli yeni sürüm geliştirmeleri devam ediyor. WWDC 2017 etkinliğinden sonra tanıtılan yeni sürümse iOS 11 işletim sistemi olmuştu. Mobil işletim sistemi alanında en başarılı serilerden biri olduğu belirtilen iOS 11 işletim sisteminin final sürümünün yayınlanmasına kadar ise henüz bir süre daha geçmesi gerektiği belirtiliyor. Tabi bu süre içerisinde Apple’ın eli boş durmayacak. Öyle ki teknoloji devinin yeni beta sürümleriyle beraber işletim sistemine hem yeni özellikler eklediğini görüyoruz hem de yeni beta sürümleriyle beraber hataların giderildiğini görüyoruz. Son olarak ise iOS 11 Beta 4 sürümü yayınlandı. Peki, iOS 11 Beta 4 sürümü ne gibi özelliklere sahip?

iOS 11 Beta 4 Detaylanmaya Başladı

İlk olarak şunu belirtelim ki iOS 11 Beta 4 sürümü henüz sürüm notları açıklaması gelmedi. Sürüm notları açıklaması gelmediği için yeni işletim sisteminin tam anlamıyla nasıl değişiklikler getirdiği bilinmiyor. Fakat iOS 11 Beta 4 sürümüyle beraber yaşanan büyük sorunların giderildiği ve yine arayüz sistemlerinde değişikliklerin gelmesi bekleniyor.

iOS 11 Beta 4

Henüz resmi sürüm notları yayınlanmadığı için net olarak değişikliklerde ortaya çıkmış değil. Bunun için öncelikle resmi sürüm notlarını bekliyoruz. Ayrıca iOS 11 Beta 4 güncellemesini geliştirici hesabı olan kullanıcıların hemen yapabileceğini de ekleyelim.

Cevap bırakın