iPhone 12’nin Rakibi Olan Güçlü Telefonlar

Yeni yazımızda iPhone 12 modelinin rakibi olabilecek derecede güçlü akıllı telefonlara değiniyoruz. İşte detaylar…

Akıllı telefon dünyasının en popüler serilerinden olan iPhone bu sefer de iPhone 12 sürümleriyle karşımıza çıktı. Peki iPhone 12 telefonlarının seviyesinde performans sunabilen akıllı telefonlar hangileri ?

iPhone 12’ye rakip olabilecek kadar güçlü olan yeni telefonlar Android tarafında oldukça fazla. Huawei Mate 40 Pro, Samsung Galaxy S20, OnePlus 8 modelleri bunlara gösterilebilecek en güçlü örneklerden.

Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 serisinin S20 ve S20+ olmak üzere şu an iki modeli bulunuyor. İki cihaz da üst segmente hitap ediyor. Samsung markası akıllı telefon dünyasının en popüler şirketlerinden biri ve büyük bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Bu durum güçlü S20 ve S20+ modellerini doğrudan iPhone 12’nin baş rakiplerinden bir yapıyor.

Mate 40 Pro

Huawei her ne kadar son zamanlarda kan kaybediyor olsada Mate 40 Pro model gerçekten de son derece güçlü bir cihaz ve iPhone 12 ürününün en büyük rakiplerinden biri olduğunu söylemek mümkün.

OnePlus 8T

OnePlus marka gücü olarak her ne kadar Samsung ve Huawei şirketlerinin ağrlığına göre biraz daha hafif gözüküyor olsada  OnePlus 8T gerçekten de güçlü bir telefon ve iPhone 12’nin ciddi raikplerinden biri. OnePlus markasının da popülerliğini giderek artırdığını söylemek mümkün.

Pixel 5

Google Pixel 5 akıllı telefonunun da bir hayli güçlü bir model olduğunu belirtmek gerekiyor. Snapdragon 765G işlemciden güç alan telefon 90 Hz ekran tazeleme oranı destekliyor. 699 Dolar fiyat etiketi bulunan ürün Android 11 işletim sistemi ile çalışıyor.

Cevap bırakın