WatchOS 7 Beta Performans Artırma Yöntemi

Bu yazımızda WatchOS 7 Beta sürümünün performansını nasıl artırabileceğiniz konusuna değiniyoruz. İşte tüm detaylar…


Teknoloji şirketlerinden Apple tarafından geçtiğimiz haftalarda watchOS 7 Public Beta sürümü yayınlandı fakat kullanıcılardan pek çoğu işletim sisteminin yeni sürümünden memnun değil ve eski sürüme downgrade uygulamak niyetinde. Ancak WatchOS’larda şu an downgrade gibi bir imkan bulunmamakta. Bu durumda uygulanması gereken eylem ise WatchOS 7 Beta işletim sisteminin performansını artırmaya çalışmak.


WatchOS 7 Beta performansını artırabilmek için uygulamanız gereken fonksiyonlardan biri son güncellemeleri takip edip uygulamaktır. Bu güncellemeler özellikle de performans iyileştirmelerini ve hata düzeltmelerini içerisinde barındırmaktadır. Bu yüzden de cihazınızın performansının artmasında gözle görülür bir farklılık sağlayabilir.

Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamak da işe yarayabilmektedir. Özellikle de yeni sürümün hatalı olarak yüklendiği durumlarda oldukça işe yaramaktadır. Yine de bunun son çare olarak düşünülmesi gerektiğini belirtmek gerekiyor. Çünkü beta aşamasında zaten güncelleme süreci çok çabuk bir şekilde gelişiyor.

Cevap bırakın