Apple Watch 3 Herkesi Şaşırtacak Teknolojiler Sahip Olacak

Akıllı saat alanında en başarılı marka Apple olarak gösteriliyordu. Açıklanan son raporlarda ise bu durumun değiştiğini gördük. Apple’ın liderliğini elinde bulundurduğu akıllı saat alanının artık liderinin Xiaomi olduğunu gördük. Akıllı bant ve akıllı saatleriyle beraber liderliği eline alan markaya Apple’ın cevabının ise Apple Watch 3 olacağı şimdiden açıklanmıştı. Çok daha başarılı bir akıllı saat olması beklenen Apple Watch 3 serisi için yeni bilgilerde gelmeye devam ediyor. Son bilgilere bakacak olursak Apple’ın akıllı saatinin rakiplerinden hiçbir eksiği kalmayacak. Apple Watch 3 için ortaya acıkan yeni bilgilere daha detaylı olarak bakalım.

Apple Watch 3 Teknolojileri

İlk iddia saatin iPhone bağımlılığının düşeceği yönündeydi. Artık kullanıcıları saat üzerinde iPhone gerekmeden kullanım yapabilecekler. Bunun için hem akıllı saat sisteminin değiştiğini göreceği hem de LTE desteğinin eklendiğini göreceğiz. LTE desteği sayesinde iPhone bağlantısı olmadan arama yapabilecek, mesaj alabilecek olan akıllı saatlerin aynı şekilde mesaj gönderme ve arama yapma özellikleri de olacak. Tabi bunun için saatin üzerinde dahili mikrofon geliştirmesinin yapılacağı konuşuluyor. iPhone akıllı telefonlarıyla kurulacak olan bağlantıyla beraber ise çok daha gelişmiş bir menü elde edilebilecek. Bunun için akıllı saat bağlantı teknolojilerinin de sınıfının değişeceği belirtiliyor. Şimdiden ilgi toplayan akıllı saat teknolojilerinin daha ne gibi artılar kazanacağı konusunda ise bir açıklama yapılmış değil.

Apple Watch 3

LTE desteğinin en büyük avantajıysa tabi ki internet bağlantısı olacak. Bu şekilde akıllı saatlerin üzerinden uygulama kullanımının da mümkün olacağı belirtiliyor. Tabii ki bu durumda Instagram desteği ve benzeri uygulama desteklerinin de öne çıktığını göreceğiz. Bunun dışında sosyal medya desteğinin de akıllı saat üzerinde daha da geliştirileceği de belirtiliyor.

Şimdilik yeni seri akıllı saatlerin LTE desteğinin detayları tam olarak bilinmiyor. Bu nedenle yeni seri akıllı saatlerin daha ne gibi destekleri sunacağı konusunda bilgi yok. Belki de çok daha kapsamlı bir LTE desteğinin öne çıkacağını da görebiliriz. Bunun için tanıtımı beklemek gerekiyor.

Cevap bırakın