Just Cause 4 Hakkında Bir Etkileyici Fragman Daha Yayınlandı

Büyük merakla beklenen oyunlardan Just Cause 4 bu akşam resmen çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun çıkmasına artık yalnızca saatler kaldı ve oyunun geliştiricisi YouTube platformu üzerinde yeni bir fragman daha yayınladı. 

Just Cause serisi bu zamana kadar her ne kadar GTA kadar popüler bir seri olmayı başaramasada kendine ait büyük bir kemik kitleye sahip. Dolayısıyla Just Cause 4 binlerce oyuncu tarafından heyecanla bekleniyordu. Oyunun duyurulan fiyatı her ne kadar biraz yüksek olsada bu vaziyet oyuncuların yoğun ilgi duymasını engellemedi.

Geçtiğimiz haftalarda oyun için bir fragman yayınlanmış, söz konusu fragman dünya çapında geniş yer bulmuştu. Oyunun çıkmasına artık çok az bir zaman kala bir fragman daha yayınlandı ve bu yeni fragmanın epey etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. İşte sözünü ettiğimiz fragman:

Just Cause 4 oyunu şu an çeşitli platformlar üzerinden sipariş edilebilmekte ancak henüz ön sipariş olarak satın alınabiliyor. Akşam saatlerinde oyun erişime açılacak ve ön sipariş süreci kaldırılacak. Böylece oyuncular yeni Just Cause oyununun tadını çıkarmaya başlayacak.