Just Cause 4 Tam %60 İndirimde!

Popüler oyunlardan Just Cause 4 için şimdi kaçırılmayacak bir fırsat kendisini gösterdi. Oyuncular 9 Temmuz akşamına kadar oyunu normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın alabilirler.

Oyun dünyası günümüzde oldukça büyük bir kitleye hitap ediyor. PC tarafında bu kitle büyük oranda Steam’e bağlı durumda. Çünkü en fazla kullanılan sanal mağaza Steam olarak dikkat çekiyor.

Uzun bir süredir Steam üzerinde yayınlanan Just Cause 4 oyunu, toplam 209,00 TL gibi yüksek bir fiyat etiketinden satıştaydı. Oyunun bu denli pahalı olması oyuncuları huzursuz etmekteydi. Şimdi oyun için yeni büyük çaplı bir indirim gerçekleştirildi.

İndirim tutarı %60 olup böylece oyunun yeni fiyatı 83,60 TL oldu. Just Cause 4’ü 9 Temmuz akşamına kadar yalnızca 83,60 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Just Cause 4 özelllikle farklı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bir oyun olmuştu. Bir seri olarak uzun bir süredir karşımıza daha çok işin eğlence tarafıyla ilgilenen haliyle çıkmıştı. Just Cause 4, hikayeden çok eğlenceyi ön planda tutan, fantastik hareketlerde bulunup zengin bir dünyada özgürce vakit geçirmek isteyen oyuncular için biçilmiş kaftan.

Cevap bırakın