Mi Mix 3 Stokları Yalnızca Bir Dakika İçinde Eridi

Xiaomi Mi Mix 3 akıllı telefonunu tanıttıktan sonra bir süpriz oldu ve bazı platformlar telefonu satışa çıkardı. Akıllı telefonun satılması yalnızca bir dakika sürdü.

Son yılların en çok konuşulan akıllı telefon markalarından biri olan Xiaomi, özellikle Çinli teknoloji şirketleri ile alakalı oluşan ön yargıyı kırmayı başarmıştı. Geçtiğimiz gün Mi Mix 3 için resmi tanıtım yapılmış ve böylece telefonun sahip olduğu özellikler resmi bir şekilde ortaya çıkmıştı. Bu kez de telefonun bir platform tarafından satışa çıkarıldığının ve çok kısa bir süre içerisinde tükendiğinin haberini aldık.

Söz konusu web sitesinde satışa çıkarıldığı duyurulan telefon yalnızca bir dakika sonra satıştan kaldırıldı. Satışa sunulduktan bir dakika sonra düzenlenen sayfada stokların tükendiğinin bilgisi verildi. Kaç adet satışa sunulduğu ve tam olarak kaç saniye sürdüğüne ilişkin ise bir veri paylaşılmadı. Telefonun Çin’deki yaygın satışlarının 1 Kasım tarihi itibariyle başlayacağının da altını çizmek gerekiyor.

Mi Mix 3 akıllı telefonunun fiyat tarafına baktığımızda ise  6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunan modelinin 3299 Yuan ile fiyatlandırıldığını görüyoruz. En üstün versiyonu olan 10 GB RAM ve 256 GB depolama alanlı sürümün fiyatı ise 4999 Yuan.