Mutlaka İsteyeceğiniz 5 Bluetooth Hoparlör!

Bluetooth teknolojisi son yıllarda özellikle mobil cihazlarımızda sıklıkla kullanılır hale geldi. Artık akıllı telefonlarımız, otomobillerimiz, kablosuz hoparlörlerimiz ve daha birçok aygıt bluetooth ile birbirine bağlanıyor. Bu teknolojiden en çok faydalanan ise kuşkusuz ses sistemleri.

Biz de sizler için taşınabilir olarak kullanabileceğiniz en iyi Bluetooth destekli hoparlörleri listelemeye karar verdik. Şöyle buyurun:

 

 

Anker Classic Bluetooth Hoparlör

Konu fiyat performans odaklı kablosuz hoparlörler olunca dünyanın en başarılı markalarından biridir Anker. Bu model 4 watt RMS ses gücüne sahip hoparlörüyle size tam 20 saat kablosuz müzik deneyimi sunabiliyor. Fiyatı ise yalnızca 80$.

 

 

Rokano Sidewinder Bluetooth Hoparlör

Bu ilginç tasarımlı mini hoparlör ise 5 watt RMS ses gücüne sahip. 10 saat kablosuz müzik dinleme imkanı sunan Rokano fiyatını ise 50$ olarak belirlemiş.

 

 

Om/One Bluetooth Hoparlör

Bir diğer ilginç ürün de Om/One markasından geliyor. Bu bluetooth hoparlör havada asılı durarak çalışıyor! Tabi hal böyle olunca da fiyatı biraz daha yüksek, tam olarak 200$.

 

 

Mighty Rock Miniboom Wireless Hoparlör

Geleceğe Dönüş filmlerinden kopup gelmiş gibi görünen bu taşınabilir hoparlör ise içerisinde barındırdığı subwoofer donanımı sayesinde güçlü bass efektleri vermeyi başarabiliyor. Fiyatı ise 85$.

 

 

Comlso Bamboo Bluetooth Hoparlör

özellikle mutfakta kullanılan aksesuarlarda sıklıkla karşılaştığımız bambu ağacı sonunda teknolojik oyuncaklarımıza da entegre edilmeye başladı. Bu şık tasarımlı taşınabilir hoparlör 15 watt RMS ses gücü ile oldukça güçlü bir alternatif olarak göze çarpıyor. Tam 20 saat kablosuz müzik deneyimi sunabilen hoparlörün fiyatı ise 300$.

 

Bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Herhangi birini almayı düşünür müydünüz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın