Nintendo Switch Kullanıcılarına Firewatch Müjdesi!

2017’nin en çok konuşulan cihazlarından biri olan Nintendo Switch’e popüler bir oyun dahil oluyor. Firewatch, Nintendo Switch üzerinden oynanabilecek.

Nintendo Switch, gerek tasarımı gerekse kullanışlılığı ile oyuncuların gönlünde taht kurarken, geçen yılın en iyi oyununun Nintendo Switch platformundan çıkması cihazın popülerliğini daha da arttırdı. Nintendo Switch hali hazırda çok fazla kullanılıyor ve şimdi bu platform için çok etkili bir oyun geliyor. Firewatch isimli oyun, 2016 yılının en dikkat çekenleri arasındaydı.

Oyunda kahramanımız sıradan bir hayat yaşarken birden gelişen olaylar neticesinde kendisini bir gizemin içerisinde buluyor, bir yandan sorunları çözmeye çalışırken bir yandan da büyük bir kaosa sürükleniyordu. Yapı itibariyle korku türünde bir oyun olmayan Firewatch, genel olarak gizem ve macera oyunu olarak dikkat çekti. Atmosferik yapısı ile büyüleyici bir oyun olan Firewatch’ın bana sorarsanız en güçlü yanı ise hikayesiydi. Çok kaliteli bir hikayeye sahip olan yapım, zamanla kendisini gösterdi ve unutulmayanlar arasına girdi.

Firewatch’ın Nintendo Switch için tam olarak ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor. Fakat yakın bir zamanda Switch çıkış tarihi de belli olacaktır.