Note 10 Rolls Royce Dünyanın En Güzel Tasarımlı Telefonu Olabilir!

Huawei Honor, akıllı telefon kategorisinde ağırlığını koymaya devam ediyor. Honor Note 10 Rolls Royce isimli yeni bir telefon modelinin görüntüsü sızdırıldı. Sızdırılan görüntüye göre telefon son derece şık bir tasarıma sahip olacak.

Günümüzde insanlar telefon alırken artık teknik özelliklerine, fiyat performans ürünü olup olmadığına daha  çok dikkat ediyor ancak tasarım unsuruna göre telefon seçen kişi sayısının da epey fazla olduğunu belirtmek gerekiyor. Örneğin bir kişi tasarımı çok hoşuna giden bir telefonu sırf tasarımı daha iyi diye aynı özelliklere sahip daha ucuz bir telefona tercih edebiliyor. İşte eğer siz de böyle bir kullanıcıysanız Note 10 Rolls Royce şık tasarımı ile aklınızı başınızdan alabilir.

Ürün ile ilgili ortaya çıkarılan sızıntıya göre telefonun arka kısmı oldukça şık bir görüntüye sahip. Parlak bir arka kapağı bulunan telefon, gri, beyaz ve siyah tonlarını çok güzel sergiliyor. Ürünün arka kısmında çift arka kamera ve altında da parmak izi okuyucu sensör olması dikkat çekerken, asıl dikkat çeken nokta orta kısımda yer alan R logosu ve alttaki honor logosu oluyor.

Cihazın ön tarafı ile ilgili herhangi bir görsel sızdırılmazken, özelliklerine ilişkin olarak da pek bir bilgi bulunmuyor. Cihaz ile ilgili sızıntılara göre üründe 2K ekran çözünürlüğü yer alacak ve ekran boyutu 6.9 inç olacak. Boyutuyla adeta tabletlere kafa tutabilecek olan Honor Note 10 Rolls Royce, bu büyük ekran için büyük bir bataryayı da içerisinde barındıracak. Cihazda 6000 mAh batarya bulunacak. İşlemci olarak da Kirin 970 işlemciye yer verileceği iddia ediliyor.

Ürünün RAM ve depolama alanı ile ilgili bazı tahminler de var. Bazı kaynaklardan elde edilen sızıntılara göre üründe 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak.

Henüz tüm özellikleri sızdırılmasa bile belli olan özelliklerinden cihazın üst segment bir ürün olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Zaten görüntülere baktığımızda tasarım olarak da son derece güçlü bir modelin geleceğini anlayabiliyoruz.

Bakalım Huawei Honor, Note 10 Rolls Royce telefonunu ne zaman basına tanıtacak? Gelişmelerin takipçisi olacağız.