OnePlus 6 Telefonunun İlk Kullanıcısı Şirket CEO’su Oldu

OnePlus 6 akıllı telefonu uzun zamandır konuşuluyor fakat henüz daha satışa sunulmadı. Buna rağmen telefonu aktif olarak kullanan biri var: Pete Lau…

OnePlus şirketi akıllı telefon alanında sonradan ün kazanmaya başladı. Şirket son olarak karşımıza OnePlus 6 akıllı telefon modeli ile çıkmaya karar verdi. Söz konusu model sahip olduğu üstün özelliklerle ve performansıyla dikkatleri toplarken artık satışa sunulması dört gözle bekleniyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus 6’yı şimdiden kullanan biri bulunuyor. OnePlus şirket CEO’su olarak görev yapan Pete Lau, OnePlus 6 kullanıyor. Bu bilgi Pete Lau tarafından Twitter üzerinde paylaşılan bir görüntü ile ortaya çıktı. Beyaz renkli OnePlus 6’sı ile bir karede yer alan Pete Lau, böylece sır perdesini aralamış oldu.

Bazı iddialara göre de Pete Lau OnePlus 6’yı sadece test ederken görüntülenmiş. Görüntüde de gördüğünüz gibi şirket CEO’su selfie çekiliyor.

OnePlus 6 akıllı telefonu ile ilgili ortaya çıkan bazı sızıntılara göre, cihazda çift arka kamera yer alacak ve parmak izi tarayıcısı kameranın hemen alt kısmında olacak. Orta kısımda da OnePlus logosu karşımıza çıkacak. Ürün tasarımsal olarak yeni nesil kullanıcıya hitap edecek.