Oppo, A33 2020 ile ilgili Sertifika Aldı

Oppo şirketi, bir süredir üzerinde çalıştığı A33 2020 akıllı telefonuyla ilgili olarak sertifika aldı. İşte habere dair detaylar…

Çin menşeine sahip teknoloji şirketlerinden Oppo çalışmalarını son sürat sürdürüyor. Bu zamana kadar pek çok farklı telefon modeliyle kendisini gösteren Oppo markası akıllı telefon kategorisine bu defa da A33 2020 modelini kazandıracak.

Gelen son bilgiler gereken sertifikanın alındığını gösteriyor. NBTC sertifika sitesinde listelenene göre telefon CPH2137 model numarasıyla yer aldı.

Hakkında teknik özellikler bakımından oldukça sınırlı bilgilere ulaşabildiğimiz A33 2020 modelinde gelen bilgilere göre LTE ağ bağlantısı desteği bulunacak ve giriş segmentin yeni bir üyesi olarak kendisini gösterecek. Selefine nazaran biraz daha modern ve güçlü özelliklere sahip bir telefon olacak.

Hatırlarsanız A33 akıllı telefonu 960 x 540 piksel çözünürlüklü 5 inç büyüklüğünde bir ekreana sahipti ve 2 GB RAM’i bulunuyordu. A33 2020 modelinde ise 3 GB RAM, HD çözünürlükte ekran bulunacağını düşünüyoruz. Elbette net bilgiler için biraz daha beklemek gerekiyor.

Cevap bırakın