Oppo Find X3 Pro Mars Exploration Edition Modelinin Duyurusu Gerçekleştirildi!

Teknoloji şirketlerinden Oppo, yeni Oppo Find X3 Pro Mars Exploration Edition ürününü satışa sunuyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Çin’de yeni bir lansman gerçekleştiren Oppo markası, lansmanda Oppo Find X3 Pro Mars Exploration Edition modelinin duyurusunu yaptı. Özel bir versiyon olarak gelen akıllı telefon, gri renk yapısıyla kendisini gösteriyor. Resmi olarak duyurusu gerçekleştirilen akıllı telefonun uzaydan esinlenilerek oluşturulan bir tasarımının olduğu bilgisine ulaşıldı.

Mars özel temasına sahip olan akıllı telefonda buna uygun olarak çeşitli duvar kağıtları telefonla birlikte varsayılan olarak sunuluyor. 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanıyla birlikte satışa sunulması beklenen akıllı telefon, Android 11 tabanlı ColorOS 11.2 ile çalışıyor. Telefonda 120 Hz tazeleme hızına sahip AMOLED ekran bulunuyor ve 65W hızlı şarj desteğine sahip.

Bataryası 4500 mAh olan akıllı telefonun 32 MP selfie kamerası bulunuyor. Telefonun arka kısmında ise 50 Megapiksel ana sönser bulunuyor ve bu sensöre 50 MP utlra + 13 MP telefoto + 3 MP mikroskop lensleri eşlik ediyor. Bu bağlamda telefonun dörtlü arka kameraya, tek selfie kamerasına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

16 Mayıs günü ilk olarak Çin pazarında satışa sunulacak olan ürünün fiyatı 1.090 Dolara tekabul edecek. İlerleyen günlerde diğer ülkelerde de satışa sunulması ve böylece küresel alana açılması bekleniyor.

Cevap bırakın