Oppo Find X State Bank Telefonu Hakkında Önemli Gelişme!

Oppo, Find X State Bank akıllı telefon modelini ne zaman çıkaracağını duyurdu. Yeni Find X State bir hafta içinde banka çalışanlarına dağıtılacak. 

Oppo Find X, kullanıcıları hayran bırakan ekran kasa oranıyla ön plana çıkmıştı. Söz konusu modelin bir farklı versiyonu olan Oppo Find X State Bank modelinin de piyasaya sürüleceği iddia edilmekteydi. Ancak modelin Ağustos ayından önce piyasaya sürülmeyeceği de belirtilmişti. Şimdi yeni bilgiler ise önümüzdeki hafta dağıtılmaya başlanacağı yönünde.

Oppo Find X State Bank, 29 Haziran tarihinden itibaren devlet bankası çalışanları için sunulacak. Devlet bankası mührü ile ayrılacak olan Oppo Find X State modelleri ile ilgili biraz da soru işareti var. Zira bu tarz özel seri dağıtılmasına çok alışık değiliz. Bu sebeple bazı kaynaklara göre cihaz yine paralı olarak satılacak ancak bazı kaynaklar da tam aksine yapılan anlaşmalar kapsamında yalnızca banka çalışanları için ücretsiz olarak verileceğini öngörüyor.

Oppo, Find X State Bank ile ilgili önümüzdeki günlerde bir duyuru gerçekleştirecek gibi gözüküyor. Bu duyuruda cihaz ile ilgili merak edilen tüm soruların cevabı açığa çıkacak.