P20 Pro İçin Sunulan Güncellemelerin Ardı Arkası Kesilmiyor!

Huawei, P20 Pro akıllı telefonu için şaşılacak derecede sık güncelleme yayınlıyor. Henüz geçtiğimiz hafta güncelleme alan telefon, bir kez daha güncellemeyle buluşturuldu.

Akıllı telefon üreticilerinin yazılım güncellemelerini ne sıklıkla sunduğu oldukça önem arz ediyor. Huawei şirketi yazılım güncellemelerini çabuk sunmasıyla taktir topluyor. Huawei P20 Pro akıllı telefonu için sunulan yeni yazılım güncellemesi cihazın daha güvenli bir hale gelmesini sağlıyor. Kasım ayına ait yeni güvenlik paketini içerisinde barındıran güncelleme toplam 251 MB dosya büyüklüğüne sahip olup en temel işlevi güvenlik iyileştirmeleri sağlaması.

Güncelleme OTA üzerinden kademeli olarak dağıtılmakta olup telefonunuza ulaşması biraz zaman alabilir. Huawei şirketi P20 Pro için uzun bir süre daha güvenlik güncellemeleri dağıtmaya devam edecek.

Huawei P20 Pro özelliklerini hatırlayalım

6.1 inç büyüklüğünde Full HD AMOLED ekrana sahip olan P20 Pro, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı içeriyor. 4000 mAh bataryası bulunan telefonun üçlü 40 MP, 20 MP ve 8 MP arka kamerası, 20 Megapiksellik de ön kamerası bulunuyor. Ürün yonga seti olarak ise güçlü özelliklere sahip olan Kirin 970’i kullanıyor.  Telefonun suya ve toza karşı dayanıklı olduğunun da altını çizmek gerekiyor.