Program Kullanmadan PDF Birleştirme Yöntemi

PDF birleştirmeyi herhangi bir program kullanmadan nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Bilgisayarınızda PDF birleştirme işlemini herhangi bir program kullanmadan yapabilirsiniz. Bunun için internet bağlantısına ve internet tarayıcısına ihtiyacınız var. Tarayıcınızın adres çubuğuna şu bağlantıyı yapıştırın : pdfmerge.com

Bu site uzun zamandır bulunan güvenilir PDF birleştirme sitelerinden biridir. Dosyaları birleştirmek istediğiniz zaman bu siteyi her daim kullanabilirsiniz. Siteyi açtıktan sonra Dosya Seç alanından PDF dosyamızı seçelim. Gördüğünüz gibi site en fazla dört PDF dosyasını birleştirebiliyor gibi gözüküyor ancak isterseniz More Files bağlantısı ile daha fazla dosyayı da birleştirebiliyorsunuz. Birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarını tek tek ilgili alanlardan seçtikten sonra alt kısımda bulunan Merge! yazılı butona tıklayın.

Ardından site size birleşimlerden oluşan dosyanızı nereye kaydedeceğinizi soracak. Gerekli kayıt yerini belirleyip kaydedin. Böylelikle tamamen ücretsiz ve herhangi bir uygulama kullanmadan zahmetsiz bir şekilde PDF birleştirme işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Cevap bırakın