Razer Phone İçin Yeni Güncelleme Geliyor

Razer Phone’a yeni bir kamera özelliği dahil ediliyor. Telefon için özel bir güncelleme hazırlandı.

Oyuncu ekipmanları üreten bir marka olan Razer, şaşırtıcı bir şekilde akıllı telefon kategorisine dahil olmuştu. Kendi ses teknolojisinin yer aldığı kaliteli bir oyuncu akıllı telefonu üretmek isteyen şirket, bu doğrultuda karşımıza Razer Phone cihazları ile çıkmıştı. Söz konusu model özellikle fiyatının yüksekliği ile dikkat çekmişti.

Razer Phone için şimdi yeni bir güncelleme hazırlandı. Söz konusu güncelleme kullanıcıların bazı fonksiyonları daha rahat, hatasız kullanabilmesini sağlıyor. Örneğin kamera portre modu konusunda değişikliğe gidildi. Şimdi kamera uygulamasının içerisine portre modu özelliği dahil oldu. Söz konusu özellik hakkında daha önce yetkililer tarafından bir açıklama yapılmıştı. Yani özelliğin eklenmesi pek de sürpriz olmadı.

Öte yandan Razer Phone 6 ay önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala önemli güncellemeler alıyor ve pek çok kritik fonksiyona kavuşuyor. Bu da elbette ürünün rakiplerine nazaran pazardaki gücünü arttırıyor. Fakat başta da belirttiğimiz gibi modelin fiyatı epey yüksek olduğu için büyük bir alıcı kitlesine hitap edemiyor.

Razer Phone yazılım tarafında Android Oreo 8.1 kullanıyor. Önümüzdeki süreçte 9.0 güncellemesini de alacaktır.