Redmi 9 Prime Cihazının Özellikleri İlk Kez Belli Oldu

Xiaomi şirketi tarafından piyasaya sürülecek olan Redmi 9 Prime cihazına yönelik olarak yeni gelişmeler yaşandı. Ürünün pek çok özelliği belli oldu. İşte ayrıntılar..

Redmi markası bilindiği gibi Xiaomi şirketinin alt markası olup günümüzde varlığını sürdürmeye devam ediyor ve şimdi yeni bir akıllı telefonla daha karşımıza çıkıyor. Redmi 9 Prime isimli telefon çok yakında piyasaya sürülecek ve bazı özellikleri şimdiden belli oldu.

Gelen bilgiler Xiaomi Redmi 9 Prime modelinde toplam 5 kameranın kullanıldığını gösteriyor. Cihazın ön kısmında damla çentik yapısı içerisine yerleştirilen bir selfie kamerası yer alıyor. Arka kasmında ise ana kameraya ve ona eşlik eden toplam 4 kamera yapısı bulunuyor.

Telefon 6.3 büyüklüğünde ekrana sahip olacak ve bu ekran Full HD+ çözünürlük sunacak. Gorilla Glass koruması ile gelmesi beklenen ekran böylece kırılmalara ve çizilmelere karşı standart korumasız telefonlara nazaran daha dayanıklı olacak.

Ürün 5020 mAh güçlü bir batarya ile gelecek ve bu batarya hızlı şarj desteği sayesinde kısa bir süre içerisinde şarj edilebilecek. Cihazla alakalı olarak gelen bilgiler şimdilik bu şekilde olup önümüzdeki günlerde daha da fazla detayın paylaşılması bekleniyor. Takipte kalın.

Cevap bırakın