Sony Çok Yakında Gerçekleştirilecek MWC 2018’de Bir Devrim Başlatabilir

Sony, MWC 2018 hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yeni akıllı telefonlarını tanıtmasına kesin gözüyle bakılan teknoloji devi hakkında en merak edilen şey ise tasarımsal açıdan bir devrim yapıp yapmayacağı. Şirket büyük bir olasılıkla MWC 2018’de iki yeni akıllı telefon tanıtacak.

Popüler teknoloji şirketlerinden Sony, geçtiğimiz CES 2018’den sonra MWC 2018’de de yerini alacak. Bu etkinlik öncesi davetiyeleri dağıtan ve çeşitli hazırlıklarını sürdüren şirketin yeni ürünler tanıtacağı ortaya çıktı fakat bu ürünler hangileri olacak? Bunu tam olarak 26 Şubat 2018 tarihinde anlayabileceğiz ancak bizim şu an için önemli tahminlerimiz var.

Sony yeni etkinlikte büyük bir olasılıkla Xperia XZ1 Premium ve XZ Pro modellerinin tanıtımını yapacaktır. Şu an zaten cihazlar ile ilgili çok fazla sızıntı ortaya çıktı. Çeşitli platformlardan Xperia XZ Pro modelinin teknik özellikleri paylaşıldı. Bu sızıntıların çok fazla artması ve Sony’nin 26 Şubat’a hazırlanması her şeyi açıklıyor. Aynı zamanda MWC etkinliklerinde odak merkezi her zaman akıllı telefonlar olduğundan Sony’nin Xperia XZ Pro gibi modelleri resmi olarak tanıtmasına kesin gözüyle bakıyoruz.

Etkinlik ile ilgili belirsizliğini koruyan, tahmin yürütülmesi zor olan nokta ise bu telefonlarda tasarımsal anlamda nasıl bir çizginin çizileceğidir. Sony, uzun zamandır Xperia platformundaki bilindik tasarımnı devam da ettirebilir, bir devrim de yaratabilir. Eğer tasarımsal alanda önemli değişikliklere gittiyse kullanıcıların ilgi odağı olacaktır.

Cevap bırakın