Xperia L2 Telefonu İçin Yeni Güncelleme Çıktı

Xperia serisinde gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Xperia L2 akıllı telefon modeli için yeni bir Android güncellemesi kullanıcılarla buluşturuldu.

Sony, piyasaya sürdüğü modeller için güncellemeleri ihmal etmemeye çalışıyor. Bu doğrultuda bazı giriş seviye telefonlar için de güncelleme paylaşan Sony’nin yeni durağı Xperia L2 oldu. Ünlü şirket, Xperia L2 için yeni güvenlik güncellemesini paylaştı. L2 yapı numarası, güncellemeyle birlikte 49.0.A.6.46 oldu. Eylül ayı güvenlik yamalarını içerisinde barındıran bu güncellemeyi en kısa sürede telefonunuza uygulamanızı tavsiye ederiz.

Öte yandan sony tarafından güncelleme sunulan diğer bazı modellerin de olduğu bilgisine ulaşıldı. Bu doğrultuda Xperia A2, A2 Ultra ve A2 Plus modellerine de yine Eylül ayı güvenlik güncellemesinin paylaşıldığı ortaya çıktı. Böylece Xperia A2 serisi modelleri kullanan kullanıcılar için de güncelleme fırsatı doğdu.

Xperia L2 özelliklerini hatırlayalım

5.5 inç büyüklüğünde HD ekrana sahip olan L2, Mediatek MT6737T çipsetine sahip olup 3300 mAh büyüklüğündeki bataryadan destek almakta. Ekranı Gorilla Glass 4 ile korunan modelde 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama kapasitesi bulunmakta. Ürünün hafızası MicroSD kart desteği ile birlikte 256 GB’a kadar arttırılabilmekte.  Bir adet 12 MP f/2.4 diyafram açıklığında arka kamerası bulunan modelin ön yüzünde de 8 Megapiksellik F/2.4 diyafram açıklığında selfie kamerası yer alıyor.