Trendyol Cüzdan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu içeriğimizde Trendyol platformundan alışveriş yapmakta iken kullanılabilecek olan Trendyol cüzdan ile ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz.

Trendyol platformu Türkiye’de popüler olan alışveriş sitelerinden biri olarak bilinmekte olup, 16.5milyar dolar değerini aşmaktadır ve büyümeye devam etmektedir. Trendyol platformunda Trendyol Cüzdan sistemi bulunmaktadır. Bu sistem güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirmeyi ve aynı zamanda ekstra Trendyol cüzdan bakiyesi kazanmayı sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar yaptıkları alışverişlerden biraz daha fazla getiri elde edebilmektedir.

Trendyol üzerinden alışveriş yaparken kullanabilmek için Trendyol cüzdanınıza para yüklüyorsunuz ve ardından cüzdanınız ile ödemeler yaparak bazı avantajlara sahip oluyorsunuz. Mesela Trendyol cüzdanıyla ödediğiniz alışverişlerde tutarın %1’i otomatik olarak Trendyol cüzdanınıza geri geliyor. Böylece mesela 10000 TL’lik büyük bir alışveriş yaparsanız 100 TL kazanmış oluyorsunuz.

Trendyol Cüzdan Nasıl Kullanılır?

İlk olarak Trendyol hesabınıza giriş yapınız. Ardından Hesabım sekmesinin altında yer almakta olan Trendyol Cüzdanım yazan yere tıklayınız. Sonrasında Trendyol cüzdanınıza yüklemek istediğiniz miktarın girişini yapınız. Eğer Trendyol’a kayıtlı bir kartınız bulunuyor ise üzerine tıklayınız veya kayıtlı kartınız bulunmuyor ise başka bir kart ile ödeme yapmak için yeni kart bilgilerini yazınız. Ardından Bakiye Yükle seçeneğiğine tıklayarak devam ediniz. Penceredeki ilgili kısma telefonunuza gelen kodu girdiğiniz zaman işlem tamamlanacaktır.

Cüzdan bakiyenizi kullanmak için Trendyol cüzdanınıza bakiye yükledikten hemen sonra sepetinizdeki ürünlerin ödemesini yapmakta iken Trendyol Cüzdanıma Yükle ve Öde seçeneklerini seçebilirsiniz. Bu sayede ödeme direkt olarak Trendyol cüzdanınızdan tahsil edilecek olup güvenli olarak ödeme yapabilmek için alışverişlerinizde Trendyol cüzdan kullanımı sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın