Truck Simulator 2018: Europe Android İçin Çıkışını Gerçekleştirdi

Sevilen kamyon simulasyonlarından Truck Simulator 2018: Europe, Android platformu için resmen çıktı. Üstelik ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyun oldukça iddialı özellikleriyle sürüş simulasyonu sevreleri bekliyor.

Günümüz oyunculuğun ana merkezi PlayStation ve PC platformları olarak kabul ediliyor. Fakat video oyunları konusunda son yıllarda mobil alanda da inanılmaz atılımların olduğu yadsınamaz bir gerçek. Günümüzde çok kaliteli mobil oyunlar da çıkmaya başladı. Zuuks Games tarafından hazırlanan yeni simulasyon oyunu Truck Simulator 2018 Eruope de oldukça iddialı geliyor.

Oyunu ücretsiz olarak oynayabilmektesiniz ve Türk oyuncular için en büyük avantajı Türkçe dil desteğine sahip olması. Böylece oynarken aynı zamanda anlayabiliyorsunuz. Farklı Avrupa ülkelerine seyahat gerçekleştirebildiğiniz oyunda Türkçe telsiz konuşmaları yapabilmeniz ise ayrı bir keyif. Aynı zamanda Zuuks Games yolculuk esnasında müzik dinlemek isteyenleri de düşünerek oyuna yüzlerce radyo istasyonu dahil etmiş.

Grafikleri her ne kadar bilgisayar kalitesinde olmasada biraz yaklaştığını söyleyebiliriz. Genel anlamda oyuncuya gerçekçi bir simulasyon deneyimi sunabilmesi için tasarlanmış. Bunu başarıp başarmadıklarını öğrenebilmek için Play Store üzerinden oyuna erişip indirebilirsiniz. Farklı platformlardan indirmenizi pek tavsiye etmeyiz çünkü resmi olmayan sanal mağazalardaki APK dosyaları pek güvenilik olmuyor.