Vampyr Uzun Bekleyişin Ardından Artık Çıkıyor!

Yüksek bütçeli video oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vampyr, 2018 yılının en iyi oyunu olmak için yarın çıkışını gerçekleştiriyor!

2018 yılını artık yarılamış olmamıza rağmen bu yıla damgasını vuran bir oyun henüz olmadı. Vampyr ise bu konuda son derece iddialı bir yapım olarak yarın resmen çıkıyor. Hali hazırda Steam üzerinde ön sipariş aşamasında olan Vampyr, 180.00 TL fiyat etiketi ile ön siparişten satılıyor. Şimdi kütüphanenize ekleyip yarın oynamaya başlayabiliyorsunuz. Şu an Steam kullanıcılarına özel yüzde 10 indirim olduğunu da belirtelim. Bu indirim büyük olasılıkla yarın oyun çıkışını gerçekleştirdiğinde sona erecektir.

Vampyr oyunu gerek hikayesi gerekse grafikleriyle iddialı. Oyunda bir vampir tarafından ısırılan, bu nedenle vampir olma tehlikesi altında kalan bir doktoru canlandırmaktayız. Yönettiğimiz karakterimiz oyun içerisinde büyük ikilemlere düşecek, hem hayatta kalmak hem de önemli seçimler yapmak zorunda kalacak. Oyunda başarılı olabilmek için hızlı düşünmek ve dikkatli olmak gerekecek. Daha önce yayınlanan görüntüleriyle de grafik kalitesini anlayabildiğimiz, o konuda da çok başarılı olduğunu düşündüğümüz Vampyr, yarın tüm kullanıcılar tarafından oynanabilecek.

Vampyr oyununun beğenilmesi halinde çok sayıda ek içerikte oyunculara sunulacaktır. Gelişmelerin takipçisi olacağız.