Wildlands Oyununda Predator Etkinliği Heyecanı Yaşanıyor

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyununu tekrar gün yüzüne çıkarabilmek için Predator etkinliğini sundu. Etkinlik bugün başladı. 

Oyun dünyasının önemli markalarından Ubisoft, bir süredir Tom Clancy’s serisine ait oyunlar sunuyor. Bu yılın Mart ayında piyasaya sürülen Ghost Recon Wildlands isimli oyun da buna güzel bir örnekti. Fakat oyun çok eleştirildi çünkü ciddi optimizasyon sorunları vardı. Her ne kadar daha sonradan güncellemeler yapılmış olsada eski talebi göremedi. İşte Ubisoft, bu durumu değiştirebilmek için yeni bir etkinlik tertip etti.

Predator isimli etkinlikte oyuncular Predator varlığını keşfedip onunla savaşacaklar. Fakat Predator pek çok özel yeteneğe sahip. Ağaçlara tırmanabiliyor ve istediği zaman ortadan yok olabiliyor. Görünmezlik yeteneği bulunan Predator’u farkedebilmek için çok ama çok dikkatli olmak gerekiyor. Söz konusu etkinlik için bir tanıtım videosu da hazırlandı. Yayımlanan kısa tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun ücretli olduğunun ve standart versiyonunun 207 TL’ye satıldığının altını çizelim. Fakat Durmaplay, N11 gibi platformlarda çok daha ucuza bulabilmeniz mümkün.

Cevap bırakın