Uzun Süre Daha Güncelleme Desteği Bulunan Galaxy Note Serisinden Telefonlar

Yeni yazımızda yaklaşık üç yıl daha Android güncellemelerini düzenli olarak alması beklenen Samsung Galaxy Note serisi akıllı telefonlardan bahsedeceğiz.

Akıllı telefonların yazılımsal olarak desteklenmesi, zamanında güncellemeler alması son derece mühim bir konu olarak göze çarpmakta olup pek çok teknoloji firması gibi Samsung da Android işletim sisteminden yararlanıyor ve güncellemeleri zamanında sunmaya çalışıyor.

Akıllı telefonların güncellemeleri ne sıklıkla aldığı ve ne kadarlık bir süre için destek sunulduğu kullanıcıların kesinlikle dikkat etmesi gereken unsurlardan biri olup normalde şirketlerin bir akıllı telefonu piyasaya sürdüğünde iki yıl Android güncellemesi sunması gerekiyor. Samsung markası ise güncelleme politikaları kapsamında bazı modeller için üç yıl güncelleme sunuyor. Peki Galaxy Note serisinden hangi telefonlar üç yıllık Android güncellemesi desteğine sahip?

3 yıl süreyle Android güncellemelerinden yararlanacak olan Galaxy Note akıllı telefonlar :

  • Galaxy Note 10+ 5G
  • Galaxy Note 20
  • Galaxy Note 20 5G
  • Galaxy Note 20 Ultra
  • Galaxy Note 20 Ultra 5G

Böylece hem Galaxy Note 20 hem de Note 10 serisinden telefonların üç yıllık Android güncellemesi desteğinden yararlanacağını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın