Galaxy Note 20 ve Note 20 İçin Güncelleme Yayınlandı

Samsung markası yazılım güncellemelerini sürdürüyor. Şirket Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra telefonlarına yönelik olarak yazılım güncellemesi yayınladı.

Güncelleme konusunda son zamanlarda başarılı işlere imza atan Samsung, şu an Android 12 işletim sistemli güncellemeleri ve aylık güvenlik güncellemeleri yayınlıyor. Samsung markasının bu sefer de Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modellerine yönelik olarak yeni bir güncelleme hazırlayıp indirmeye sunduğu bilgisine ulaşıldı.

Note 20 ve Note 20 Ultra için sunulan güncelleme Şubat 2022 güvenlik düzeltmesini içerisinde barındırıyor. Böylece Samsung’un güvenlik güncellemesi bakımından erkenci olmaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu da kuşkusuz ki kullanıcılar için önemli bir avantaj.

Yayınlanan güncelleme OTA üzerinden kullanıcılara dağıtılmakta olup, güncelleme kademeli bir şekilde yayınlanıyor. Güncelleme henüz ülkemize ulaşmasada kısa süre sonra ülkemizdeki Note 20 ve Note 20 Ultra telefonlarına da ulaşmasını bekliyoruz. Bu bağlamda güncellemeyi zaman zaman kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

Samsung markasıyla ilgili son günlerde gelen raporlar, şirketin bundan sonra tek bir EX ID yani tek bir yazılım geliştirme kodunu kullanacağı yönünde. Böylece telefonlar aynı anda tüm bölgelerde güncelleme alabilecek. Bu da kullanıcılar için önemli bir avantaj olarak dikkat çekecek. 

Cevap bırakın