Vampyr Kampanya Etkinliğinde Son Saatlere Girildi!

Geçtiğimiz yaz piyasaya sürülen Vampyr, Steam’in beğenilen oyunlarından biri olmuştu. Oyun genel itibariyle olumlu yorumlar aldı ve incelemelerden yüksek puanlarla ayrılmayı başardı. Şimdi oyun için bir indirim kampanyası gerçekleştirildi.

Bu yıl Haziran ayı içerisinde piyasaya sürülen Vampyr, aksiyonu, korkuyu ve zengin hikayeyi içerisinde barındırmış ve böylece taktir toplamıştı. Karanlık bir evrende vampirlerin dünyasına şahit olduğunuz oyunda son derece farklı mekaniklere de şahit olma imkanına erişiyorsunuz.

Vampyr, gerek grafikleri, gerek oynanışı, gerekse hikayesi ile epey dikkat çeken oyunlardan biri olmayı başardı. Ancak fiyatının yüksek olması nedeniyle pek çok oyuncu istesede satın alamamıştı. Vampyr oyunu 180.00 TL’den satışa sunulmasına karşın şu an aldığı %50 oranında büyük indirimle birlikte fiyatı 90.00 TL’ye indi. Böylece oyunu çok daha avantajlı bir fiyattan satın alabiliyorsunuz.

Kampanya için şu an son saatlerin yaşandığını belirtelim. Oyunun resmi Steam sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz kampanya, bu akşam saat 21.00’da sona erecek olup oyun ardından tekrar yüksek bir fiyattan satılacak.

Steam platformunda bu tarz büyük çaplı indirimler sıklıkla gerçekleştiriliyor. Sitemizi takip ederek kolayca haberdar olabilirsiniz.