Vampyr Video Oyunu Büyük Bir İndirime Girdi

Popüler video oyunlarından Vampyr için Steam üzerinde yeni bir indirim uygulandı. Oyun böylece son derece cazip bir fiyattan satılmaya başlandı.

İndirim haberlerinden yenisi ile sizlerle beraberiz. Bu kez dikkat çekici Vampyr indiriminden bahsedeceğiz.

Vampyr oyunu Steam platformu üzerinde PC oyuncuları için yayınlanmakta olan sevilen video oyunlarından biri ve şimdi dikkat çekici bir indirim aldı. Vampyr oyununun normal fiyatı 190,00 TL iken oyuna %80 oranında muazzam bir indirim uygulandı ve böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 38 TL oldu.

Uygulanan Vampyr indirimi 19 Aralık akşamına kadar devam edecek. Bu bağlamda indirimden yararlanmak için bir haftalık bir süreniz bulunmakta olduğunu belirtelim.

Vampyr Konusu

Vampir Dr. Jonathan Reid’i kontrol ettiğiniz oyunda bir doktor olarak vatandaşları kurtarmak için çare bulmaya çalışıyorsunuz ancak bir vampir olarak iyileştirmeye yemin ettiğiniz kişilerle beslenmek için lanetlenmiş durumdasınız. Oyunda hayatta kalmak temel amacınız ve vampir avcıları, hortlaklar ile yaratıklara karşı savaşmanız gerekiyor.

Zengin bir hikayesi olan oyunda yaptığınız seçimler hikayeye etki etmekte olup, vampir temalı kaliteli oyun açlığını giderek güçlü oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Sizi 1918 yılının London şehrine götürmekte olan oyu hazır böyle büyük bir indirime de girmişken kaçırmamanızı öneririz.

Cevap bırakın