Volkswagen T-Roc Bu Ay Tanıtılıyor

Volkswagen, kısa süre önce yeni araç sınıflarını tanıtmış ve birçok serisini yenilemişti. Markanın yenilediği araçlar bir yana dursun tanıtımı yapılan konsept araçlarda bir hayli ilgi çekmişti. Tabii ki konsept araçların tanıtımı ilgi çekmiş olsa da her zaman olduğu gibi her konsept aracın piyasaya giriş yapmayacak olması da pek fazla bu serilerin öne çıkmamasına neden oldu. Volkswagen ise bu düşünceye karşılık olarak en son 3 sene önce tanıttığı konsept araçlarını bu kez tanıtıma hazır hale getirdiğini duyurdu. Otomotiv devi tarafından yapılan açıklama sonrasında bir yandan araçların özellikleri hakkında bilgiler verilirken bir yandan da araçların ne zaman tanıtılacağı konusunda net bilgiler verildi.

Volkswagen T-Roc İddialı Geliyor

Araçların bir hayli beğeni toplayacak bir tasarıma sahip olacağı daha önce paylaşılan tasarım görsellerinde de ortaya çıkarılmıştı. Bununla beraber yeni serinin, tasarım videoları da yayınlanmıştı. Artık kamuflaj yer almadan net tasarımı ortaya çıkan araçların, tanıtımının da yakın olduğu görüldü. Açıklanan bilgilere göre araçlar Ağustos ayının son haftasında tanıtılacak. Volkswagen T-Roc araçlarının tanıtımıyla beraber satışa çıkarılması içinde hazırlıkların başlayacağı belirtiliyor. Aracın şu an için seri üretimde olduğu ve bu nedenle de piyasaya çıkışın gecikmeyeceğini de ekleyelim. Bu bilgilere göre yeni serinin Eylül ayında tamamen satışa çıkacağı, tanıtımından hemen sonra ise ön siparişlerinin açılacağı belirtildi.

Volkswagen T-Roc

Özellikler konusunda çok fazla detay paylaşılmamış olan serinin, SUV sınıfına dahil olduğunu göreceğiz. Bu alanda lider markaların rakibi olması beklenen Volkswagen T-Roc serisinin teknoloji bakımından da Golf araçlarına bir hayli benzeyeceği gündemde. Şimdiden ilgi odağı haline gelen yeni modelin daha ne gibi sistemleri olacağı konusunda mutlaka tanıtımı beklemek gerekecek.

Golf ile benzer teknolojilere sahip olduğu gibi motor seçenekleri de aynı olacak olan serinin, Volkswagen T-Roc ismiyle tanıtılacak olan serinin tanıtımından hemen sonra tüm özelliklerini de sitemize ekleyeceğiz. Fiyatlarında bu tarihten sonra belli olduğunu görmek mümkün olacak.

Cevap bırakın