Warhammer: End Times – Vermintide İçin Görülmemiş İndirim!

Warhammer: End Times- Vermintide oyunu hatrı sayılır bir indirim aldı. Tam yüzde 75 indirimle çok uygun bir fiyata indi.

Fatshark tarafından geliştirilen ve yayınlanan Warhammer: End Times – Vermintide, kaliteli bir çevrimiçi aksiyon oyunu. 2015 yılında piyasaya sürülen Warhammer: End Times – Vermintide, kendisine has büyük bir oyuncu kitlesine sahip ve genelde oynayanlar memnun ayrılıyor. Steam üzerinde yapılan incelemelerde de yüksek puanlar alan ve oyuncular tarafından da olumlu yorumlar alan Warhammer: End Times – Vermintide için şimdi hatrı sayılır bir kampanya var.

Oyun 1 Nisan 2018 tarihine kadar yüzde 75 indirimle 12.25 TL’den satılıyor. Normal fiyatı ise 49.00 TL idi. Öte yandan oyunun kendisinin de içerisinde bulunduğu Warhammer: End Times – Vermintide Ultimate Edition paketi de yüzde 40 indirim alarak uygun fiyata indi. Normalde 144.00 TL’den satılan paketin şu an fiyatı 85.80 TL. İçerisinde toplam 12 Warhammer öğesi bulunuyor. Böylece indirilebilir içeriklere de ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz.

İndirimden yararlanmak istiyorsanız bilgisayarınıza Steam yükleyip üyelik oluşturun ve mağazadan oyunun ismini aratıp satın alma işleminizi gerçekleştirin. Yukarıda bahsettiğim 85.80 TL’lik paketi yine oyunun kendi Steam sayfasından görüntüleyebilirsiniz.