Xiaomi Mi Mix 2S Xiao Al Teknolojisini Destekleyecek

Xiaomi’nin heyecanla beklenen akıllı telefonlarından Mi Mix 2S, Xiao Al sesli asistanına gerekli desteği sunuyor. Xiao Al ile birlikte gelecek olan ürün, özellikleriyle de kullanıcıların kafasını karıştıracak.

Çin pazarı günümüzde en önemli akıllı telefon pazarı olarak da dikkat çekiyor. Nüfus çok yüksek olduğu için üreticiler Çin halkına hitap eden ürünler piyasaya sürmek istiyor. Xiaomi şirketi şu an Çin pazarında en fazla ilgi gören markalardan biri ve bu avantajı çok iyi kullanıyor. Şimdi yeni Xiao Al teknolojisi ile daha da iyi bir konuma gelmek istiyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Mix 2S, genel olarak iddialı özelliklere sahip. Cihaz ile ilgili ortaya çıkan bilgilere göre üründe Snapdragon 845 işlemcinin yanı sıra geniş RAM ve depolama seçenekleri bulunacak. Sızıntılar 8 GB RAM’li Mi Mix 2S modelinin geleceğini gösteriyor.

Xiao Al neler yapabiliyor?

Paylaşılan bir video ile Xiao Al akıllı telefonunun ne gibi yeteneklere sahip olduğu ortaya çıkarıldı. Xiao Al, genel olarak müzik dinlemek, fotoğraf çekmek, alışveriş yapmak, dil çevirisi yapmak, alarm kurmak gibi pek çok konuda önemli işlere yarıyor.