Xiaomi Mi Pad 4 Satışları Bir Kez Daha Aktif

Daha önce satışa çıkar çıkmaz stokları tükenen Xaomi Mi Pad 4, bir kez daha görücüye çıkıyor. Mi Pad 4 tablet sektörünü tekrar sallayacak.

Günümüzde akıllı telefonlara çok yoğun bir ilgi var. Bu ilgi tablet pazarının adeta durma noktasına gelmesine yol açtı. Çünkü artık neredeyse tablet büyüklüğünde akıllı telefonlar üretiliyor ve tabletlerin yazılımsal olarak herhangi bir farklılık sunamaması akıllı telefonların daha da fazla satın alınmasına, tabletlerin ise çok fazla ilgiyle karşılaşamamasına neden oluyor. Tabletleri genellikle aile ebeveynleri ucuz oldukları için çocuklarına vakit geçirmeleri amacıyla alıyor.

İşte Xiaomi Mi Pad 4, yukarıda bahsettiğimiz durumdan kendisini tamamiyle soyutlamayı başarıyor. Oldukça güçlü özellikleri çok uygun fiyata sunan Mi Pad 4, böylece tablet pazarında başarı üstüne başarı elde ediyor. Son satışa çıkarıldığında stokları sadece dakikalar içerisinde tükenen Mi Pad 4, bugün tekrar satılmaya başlandı.  Cihaz 166 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Mi Pad 4’ün en uygun fiyatlı modelinde 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Söz konusu model 166 dolardan satılıyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olan model 211 dolar olmakla birlikte LTE versiyonu 226 dolardan alıcı bekliyor.