Mi 8 Akıllı Telefonunda Büyük Bir Fiyat İndirimi Var

Xiaomi Mi 9 akıllı telefonu tanıtıldıktan sonra Mi 8 serisinin biraz daha arka planda yer almaya başladığı bilinen bir gerçek. Bu durumun fiyat tarafına da yansıdığını söylemek mümkün. 

Mi 8 modeline dair bir açıklamada bulunan Xiaomi, telefonun fiyatında bir indirimin söz konusu olacağını duyurdu. Lei Jun, Weibo hesabında indirime dair miktarı ifiade etti. İndirimin şu an için yalnızca Mi 8 Pro ve Mi 8 Explorer Edition modelleri için söz konusu olacağı ifade edildi. Buna göre Mi 8 Pro modelinin fiyatı 2.499 Yuan / 372 Dolar şeklinde belirlenirken ürünün şu an ülkemizde 3.700 TL dolaylarından satıldığını da ifade etmek gerekiyor. İndirim yakın zamanda tüm Mi 8 modelleri için söz konusu olacağa benziyor. 

Mi 8 Pro 6.21 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana sahip. Snapdragon 845 ile çalışan telefonun 6 GB / 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği bulunuyor. 128 GB dahili depolama alanı sunan telefon çift sim kart destekliyor ve hızlı şarj destekli 3000 mAh büyüklüğünde bataryası bulunuyor.

Cevap bırakın