Xiaomi Mi TV 4S Satışa Çıktığı Gibi Stokları Bitti!

Xiaomi’nin yeni televizyonu Mi TV 4S, henüz daha satışa sunulur sunulmaz stokları tükendi. Özellikle fiyatıyla dikkat çeken ürün. Kullanıcıların büyük bir beğenisini kazandı.

Xiaomi şirketi günden güne daha da mühim bir hale geliyor. Akıllı telefon kategorisinde dikkatleri üzerine çektikten sonra farklı teknolojik ürünler de piyasaya süren Xiaomi, popülaritesini arttırmaya devam edyior. Daha önce pek çok proje ile karşımıza çıkan şirket, şimdi de Xiaomi Mi TV 4S ürünü ile geliyor. Televizyon sahip olduğu güçlü özelliklerle dikkat çekerken, asıl önemli tarafı ise fiyatı.

1190 Yuandan yani 190 Dolardan satışa çıkarılan ürün, uygun fiyatı nedeniyle sadece dakikalar içerisinde tükendi. 32 inç büyüklüğündeki Mi TV 4S, 4 adet A53 çekirdekli Amlogic T962 işlemciye ve HDR ile Dolby Sound 2 desteğine sahip. Bu teknolojiler TV gibi ses ve görüntü özellikleriyle ön plana çıkan modeller için son derece önemli.

Öte yandan ürünün HD çözünürlükte olmasına rağmen bu kadar satılması da ayrıca dikkat çekici bir konuydu. Çünkü insanlar günümüzde daha çok Full HD ve 4K gibi çözünürlüklerdeki televizyonları tercih ediyor. Fakat artık bu konuda tercihlerde ciddi bir değişimin yaşandığını görebiliyoruz. Kısa zaman sonra modelin yeni üretimlerinin de piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz.