Xiaomi Mi TV 4A Ürünü Artık Ön Sipariş Edilebiliyor

Xiaomi, Mi TV 4A ürününü ön sipariş aşamasına sundu. Fakat şu an için sadece Çin’de ön siparişe açıldı. Yakın zamanda diğer ülkelere de satılması bekleniyor.

Ünlü teknoloji şirketlerinden Xiaomi büyük bir hızla yükselmeye devam ediyor. Televizyon üretimi de yapan şirket, Xiaomi Mi TV 4A cihazını ön siparişe açtı. Böylece ürün ile ilgili pek çok ayrıntı açığa çıktı.

Xiaomi Mi TV 4A, 40 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana sahip. 178 derecelik görüş açısı ve 8 ms tepkime süresi bulunuyor. Ekran yenileme frekansı ise 60 hertz. Modelde dört çekirdekli Amlogic T962 işlemci yer alıyor ve Mali 450 750 MHz grafik birimine sahip. 8 GB flaş hafızası da bulunuyor.

Ürün yazılım tarafında PatchWall OS işletim sistemine sahip ve çift tabanlı Wi-Fi, Bluetooth 4.2 desteği bulunuyor. Cihaz yapay zekaya sahip olup sesli komut verebiliyorsunuz. Bu da en dikkat çekici özellikleri arasında bulunuyor.

Cihaz rakiplerine göre biraz daha uygun bir fiyattan satışa çıkarıldı. Şu an 268 Dolar ödeyerek ön sipariş edilebiliyor.