Xperia XZ1 İçin Güncelleme Vakti!

Sony’nin popüler akıllı telefonlarından biri olan Xperia XZ1 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Kullanıcılar bu yeni güncellemeden yararlanarak daha iyi bir XZ1 deneyimi yaşayabilir.

Sony markası uzun bir zamandır akıllı telefon kategorisinde hizmet sağlamakta olup Xperia akıllı telefonlarıyla kendisini gösteriyor. Sunduğu telefonlar için yazılım destekleri de sağlamaya çalışan şirket, bu doğrultuda çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Xperia serisinin önemli üyelerinden Xperia XZ1, OTA ile dağıtılan ve şu an yaygınlaşmakta olan yeni bir güncelleme yayınladı. Mart ayına ait olan bu güncelleme genel itibariyle sistem düzeltmesi, güvenlik iyileştirmeleri içeriyor.

Güncellemenin yapı numarasının 47.2.a.10.28 olduğunu da belirtelim. Güncelleme Xperia XZ1’in Compact versiyonu için de dağıtıma sunulmuş durumda.

Eğer bir XZ1’e sahipseniz Ayarlar alanından güncellemenin gelip gelmediğini manuel olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Xperia XZ1 modeli bir süre daha yazılım güncellemelerinden sistemsel olarak yararlanmaya devam edecek.

XZ Premium da güncellendi!

Yaşanan son gelişmeler tıpkı XZ1 gibi XZ Premium akıllı telefonu için de bir güncelleme yayınlandığını gösteriyor. XZ Premium için çıkan güncelleme de güvenlik odaklı Mart ayı güncellemesi.

Cevap bırakın