Yeni iPad Pro Tabletlerinin Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

Apple’ın meşhur iPad serisiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. iPad Pro tabletlerin ne zaman piyasaya sürüleceğine dair önemli sızıntılar ortaya çıktı.

İddialara göre yeni iPad Pro modelleri bu yıl içerisinde kesin olarak raflarda yerini alacak. Modelleri olarak ifade etmemizin sebebi de bir başka sızıntıdan kaynaklı. İddialara göre iPad Pro için bir yerine iki birbirinden farklı model piyasaya sürülecek. Böylece iPad serisi önemli bir çeşitlilik kazanmış olacak.

Tablet pazarı her ne kadar beklenenin altında kalmış olsada iPad Pro ürünlerinin büyük bir ilgi almaya devam ettiğini ifade etmek gerekiyor. Apple bu sebeple iPad Pro için yatırım yapmaktan çekinmiyor. Bu yıl içerisinde epey iddialı yeni iPad Pro modelleriyle tanışacağız gibi gözüküyor. Yeni iPad Pro cihazlarının A1895 ve A1980 kod adlarına sahip olduğu da sızdırılırken bir çıkış tarihi paylaşıldı. iPad Pro çıkış tarihi olarak Eylül ayı gösterildi. Yeni iPad modelleriyle Eylül ayında buluşabiliriz.

iPad mı MacBook mu? Gelişmeler iPad Pro’dan yana!

Tabletlerin çıkışıyla birlikte dizüstü bilgisayarlara olan ilginin azaldığı su götürmez bir gerçek. Durum son zamanlarda Apple tarafında da aynı. Müşteriler iPad cihazlara MacBook’a nazaran daha fazla ilgi göstermekte. Özellikle Pro model Apple tabletlerinin çok yüksek özelliklere kavuştuğunu ve dolayısıyla epey iddialı bir konuma eriştiklerini söylemek gerekiyor. Elbette daha iyi bir seviyeye gelebilmek için Apple’ın fiyat hususunda biraz revize uygulaması da gerekiyor. Çünkü Apple marka tablet ürünlerinin çok pahalı olduğu su götürmez bir gerçek.