A Way Out %75 Oranında Büyük Bir İndirim Aldı!

Video oyunlarından A Way Out için Steam platformu üzerinde hatırı sayılır bir indirim gerçekleştirildi ve oyun böylece çok daha ucuz bir hale geldi. Detaylar haberimizde…

Popüler video oyunlarından biri olan A Way Out ile ilgili yeni bir indirim fırsatı sunuldu. Steam üzerinde normal fiyatı 199,00 TL olan video oyunu için %75 oranında indirim gerçekleştirildi. Böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 49,75 TL oldu.

Uygulanan indirim fırsatı 11 Ağustos gününe kadar aktif olacak. Oyunu Steam üzerinden edinebilmek için A Way Out resim Steam sayfasına girip Sepete Ekle butonuna tıklamalısınız. Bunun öncesinde eğer bir Steam hesabınız bulunmuyor ise hesabınızı aktif etmeniz gerekir.

A Way Out Hakkında

İki oyuncuyla oynanması gereken oyun, bu bağlamda pek çok hikayeli oyuna nazaran farklılık arz ediyor. Brothers – A Tale of Twe Sons’ın yapımcıları tarafından ortaya çıkarılan video oyununda oyuncular hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini kontrol ediyor. Yani bu bağlamda oyunu iki oyuncunun beraber oynaması ve ortak bir macera durumunun oluşması söz konusu.

Büyük bir firar girişimine arkadaşınızla beraber gireceğiniz oyunda adımlarınızı dikkatli atmalı, güçlü bir iş birliği yapmalısınız. Oyunda yer alan iki ana karakterin isimleri Vincent ve Leo oyup , oyun gerek grafikleri gerekse oynanışıyla taktir kazanan yapımlardan biri olmuştu.

Cevap bırakın