A Way Out Üç Haftada Bir Milyonu Aştı

Yeni oyunlardan A Way Out, piyasaya çok sağlam bir giriş yaptı. Mart ayınının sonuna doğru satışa çıkarılan oyun, üç hafta gibi kısa bir sürede bir milyondan fazla satarak önemli bir gelir kaynağı oldu.

Oyuncuların son zamanlarda çoklu oyunculu yapımlara olan ilgisi artıyor. Genelde çoklu oyunculu oyunların hikaye tabanlı olmadığını görürüz. Hikaye tabanlı oyunları sevenler bu sebeple tekli oyunculu modları tercih etmektedir.  Fakat A Way Out, ikisini de birleştiriyor. Eğer hem hikaye oyunlarını seviyor hem de çoklu oyunculu modlardan hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre.

A Way Out’ta hikaye üzerine çoklu oyunculu bir yapı var. Hapishaneden arkadaşınızla beraber çıkabilmek için planlar yapıyorsunuz. Oyun ilk piyasaya sürüldüğünden beri gerek grafikleri, gerekse oynanışı ile çok dikkat çekti.  Bunu satış rakamları tarafında da görüyoruz. Ortaya çıkan verilere göre sadece üç haftalık bir sürede bir milyondan fazla satmayı başardı. Böylece önemli bir rekor elde etti.

Co-op odaklı oyunları seviyorsanız, aynı zamanda hikaye üzerine bir oyun oynamak istiyorsanız deneyimlemenizi öneririz. Zira şu sıralar gündemdeki en dikkat çekici oyunlardan biri ve uzun süre de gündemden düşmeyecek gibi gözüküyor.