A Way Out Türkçe Yama Kurulum Rehberi

İçeriğimizde A Way Out Türkçe yamasına nasıl erişebileceğinize ve Türkçe yamayı nasıl cihazınıza kurabileceğinize ilişkin olarak bilinmesi gerekenlere yer veriyoruz.

A Way Out, sevilen aksiyon – macera oyunlarından biri konumundadır. Türkiye’de de sevilen bir yapım olan A Way Out, varsayılan olarak Türkçe dil desteğiyle gelmediği için sonradan Türkçe yaması üzerinde çalışmalar yapılmış ve yoğun emeklerden sonra oyun için Türkçe yama yayınlanmıştır. Peki A Way Out Türkçe yaması nasıl uygulanır?

A Way Out Türkçe Yama Kurulumu

Öncelikle bu bağlantıyı ziyaret ederek A Way Out Türkçe yaması dosyasını indirme sayfasından açılan dosyayı bilgisayarınıza kaydediniz. Ardından indirmiş olduğunuz dosyayı WinRaR üzerinden klasöre ayıklayınız.

Ayıklama işlemini yapmanızın ardından ayıkladığınız klasörün içerisinde bulunan Setup.exe isimli dosyaya çift tıklayıp çalıştırınız. Ardından oyunun kurulu olduğu dizinin seçimini yapınız ve adıma devam ederek işleminizi tamamlamış olursunuz.

A Way Out Hakkında

Vincente ve Leo isimli iki mahkumu kontrol ettiğiniz oyunu bu bağlamda arkadaşınızla beraber oynayabiliyorsunuz. Oyunda hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumu oynuyoruz. Karakterlerin kişilik özellikleri birbirinden farklı olup, Vincente daha stratejik hareket ederken, Leo ise doğaçlama hareket etmektedir ancak daha çeviktir. Oyuncuların bu noktada hapishaneden kaçarken karakterlerin oynanış özelliklerini göz önünde bulundurması önem arz ediyor.

Oyunun geliştiricisi Hazelight Studios olup, yayıncılığını ilse Electronic Arts gerçekleştirmiştir. Yapım gerek hikayesi gerek oynanışı ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

Cevap bırakın